Reference

Spolupracujeme s významnými tuzemskými a především zahraničními partnery

HARDI International A/S

Jakožto součást celosvětového koncernu Exel Industries se sídlem ve Francii je HARDI International největším světovým výrobcem postřikovačů a postřikovacího vybavení zaměřující se na potřeby efektivní, přesné a precizní ochrany plodin. Výrobková řada HARDI je velmi široká. Postřikovače jsou vyráběny jako samojízdné, návěsné, nesené a vozíkové.

UGAB Industries

text

Goss International

Firma SKOL v rámci tohoto koncernu dodává pro několik závodů po celém světě, ať už je to Goss International Americas, Inc. (USA), GOSS Graphic Systems Limited (Velká Británie) nebo Goss Contiweb B.V. (Nizozemí). Velké objemy zakázek byly v minuloti vyráběny taktéž pro francouzské divize. Pilotní dodávka byla realizována v loňském roce i pro čínskou divizi Goss Graphic Systems (China) Co., Ltd. se sídlem v Šanghaji.

VMI – The Mixing Company

Francouzská společnost specializující se na výrobu průmyslových mixérů, a to především do potravinářského, kosmetického a farmaceutického průmyslu. Je odborníky považována za jednoho z leaderů na světovém trhu, pokud jde o inovace a komplexnost poskytovaných řešení.

Zalkin

Další z významných francouzských odběratelů  Zalkin, je již více než 80 let jedním z hlavních světových hráčů na poli výroby zařízení pro stáčení a zátkování. Zalkin se specializuje na špičkový design a výrobu produktivních zátkovacích strojů nejrůznějších typů a rychlostí zátkování, pro různá průmyslová odvětví: tiché a sycené nápoje (hlavní činnost společnosti), potraviny, kosmetika, léčiva, chemikálie, atd.

Produkty
Zajímá vás naše práce? Prohledněte si některe výrobky.
Chybí vám informace?

Rádi projednáme vaše potřeby a zodpovíme
veškeré otázky, které budete mít.
Zadejte své kontaktní údaje a my se vám ozveme.

vložit kontaktní údaje