Služby

HI-TECH TECHNOLOGIE ZAJIŠŤUJÍCÍ VYSOKOU KVALITU VYRÁBĚNÝCH KOMPONENTŮ

Obrábění

Třískové odebírání materiálu jakožto nosná technologie firmy

Technologie obrábění je základním výrobním programem firmy. Kontinuálně inovovaný strojní park společnosti umožňuje nabídnout partnerům výrobu celé řady strojírenských komponentů, ať už se jedná o rotační či rovinné díly, v kusové či sériové výrobě. Prostor obrobny je rozdělen do šesti pracovišť:


Dělení materiálu | Soustružení | Frézování | Broušení | Vrtání | Ostatní

více informací

Svařování

Poznejte rozsah svářecích prací ve firmě SKOL s.r.o.

Pracoviště svařování tvoří přibližně 3-5% přidané hodnoty ze současné produkce, je tedy spíše doplňující než nosnou technologií. Pokud jde o vybavení, jsou využívány TIG (Tungsten Inert Gas) agregáty Fronius Magic WAWE - svařování elektrickým obloukem za pomoci netavící se elektrody a ochranné atmosféry inertního (netečného) plynu.

více informací

Mechanické pracoviště

Bezvadný a vizuálně sjednocený povrch je integrální součástí hotového dílu

Nedílnou součástí každého obráběného dílu je nejenom shoda s požadavky výkresové dokumentace, ale také jeho mechanické provedení: bezvadné odjehlení, očištění, sražení hran, sjednocení povrchu, případně označení. Mechanické pracoviště firmy je vybaveno řadou produktivních nástrojů, umožňujících kvalitní a ekonomické dokončovací práce.

více informací

Montáž

Výrobou jednotlivých komponentů „to“ nekončí

Přestože se společnost SKOL s.r.o. specializuje především na výrobu samostatných komponentů, je schopna v rámci výrobního procesu zajistit montáž menších či středně velkých celků, tam kde je to ekonomicky či logisticky účelné, případně kde je to odběratelem vyžadováno. Typickým příkladem montážních sestav mohou být uložení hřídelů, převodovky, sestavy vedení pilových pásů apod.

více informací

Expedice, balení

Kvalitní, spolehlivá, bezpečná přeprava je pro nás samozřejmostí

Pracoviště balení a expedice týdně připravuje k nakládce desítky zásilek zákazníkům z celé řady zemí, kteří mají ty nejvyšší nároky na zabezpečení svých dílů proti poškození během přepravy a manipulace. V úzké součinnosti s odběrateli používáme jak vysoce odolné kartonové krabice, pokud jde o menší zásilky, tak především EUR palety a bedny z masivního dřeva po tepelném, či chemickém ošetření (vybavené certifikátem  ISPM15/NIMF 15).

více informací

Pracoviště kontroly jakosti

Mezioperační a finální kontrola bez kompromisů

Kontrola jakosti je ve společnosti SKOL s.r.o. zajišťována kvalifikovanými pracovníky oddělení OTK, které je vybaveno především 3D měřícím souřadnicovým strojem DEA GLOBAL A Performance 7.10.5. nabízející celou škálu měřících nástrojů včetně technologie skenování i bodového snímání, včetně natáčecí dotykové sondy, za účelem dosažení nejvyššího výkonu v daném výrobním pracovním prostředí firmy.

více informací

Konstrukční a technologické pracoviště

τεχνολογια + λογος = nauka o dovednosti: klíč k efektivnímu výrobnímu procesu

Dosahování nejvyšší úrovně procesu výroby (především) obráběných komponentů patří ve společnosti SKOL s.r.o. k hlavním prioritám. Technický úsek, který požadované cíle zajišťuje, je ve firmě tvořen pracovištěm konstrukční a technologické přípravy výroby, jež v současné době zaměstnává čtyři pracovníky.

více informací

Kooperace

Kde už si vlastními silami neporadíme…

Společnost SKOL s.r.o. je orientována především na technologii obrábění, svařování a montáž. Přestože je šíře výrobních kapacit a kvalita výrobních technologií umožňuje výraznou většinu činností realizovat vlastními silami, především povrchové, tepelné a chemicko-tepelné zpracování je zajišťováno outsourcingem u ověřených a spolehlivých kooperantů.

více informací
Chybí vám informace?

Rádi projednáme vaše potřeby a zodpovíme
veškeré otázky, které budete mít.
Zadejte své kontaktní údaje a my se vám ozveme.

vložit kontaktní údaje